22. 2. 2018Zelenáč má protivníka

Autor: Jakub Miller| 23. ledna 2010 | Přečteno: 339x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Nejslavnější komiksové postavy světa už svůj film mají a tak přišel čas na druhou ligu, která je mimo USA a geeky většinou španělská vesnice. Jedním z řad je i Green Lantern, chlápek v zelených elasťácích, který získává své schopnosti skrze magický prsten. 

Sinestro, to bude druhý Lanternův protivník v chystaném filmu, který na plátna kin přivede Martin Campbell, režisér Casino Royale a blížícího se thrilleru Na hraně temnoty s Mel Gibsonem. Úlisného génia ztvární stále slavnější Mark Strong, který si kupříkladu zahrál lorda Blackwooda v novém Holmesovi a tento rok jej uvidíme jako šerifa z Nottinghamu ve Scottově verzi Robina Hooda. Stejně jako v komiksu, tak i zde bude nejdříve Sinestro přítelem hlavního hrdiny, aby nakonec propadl temné straně.

736944-hectorhammond01_largeRoli dalšího padoucha, Lanternovu nemesis Hectora Hammonda, si na svá bedra vzal Peter Sarsgaard. Ten sice většinou zastával ve filmech vedlejší role, vyjma horroru Orphan, ale většina kritiků jej považuje za kvalitního herce a role superzločince mu sedne jako ulitá. Jako náhrada za odloženého Spider-Mana a mrtvého Supermana působí Green Lantern ideálně. Zeleného bijce navíc ztvární charismatický Ryan Reynolds (Určitě, možná ; X-Men Origins: Wolverine) a s Campbellem za kamerou je šance na špatný film minimální. Příběh má navíc vycházet kompletně z původní verze komiksu, takže žádné scénáristické výmysly a jiné pitomosti naštěstí nečekejme. Jak to dopadne se dozvíme o prázdninách příštího roku.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / NOVINKY / Zelenáč má protivníka
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist