28. 4. 2017Vypusťte 3D Krakena!

Autor: Jakub Miller| 27. ledna 2010 | Přečteno: 367x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Avatar do měsíce vydělá 2 miliardy, což přesvědčilo celý Hollywood v tom, že 3D = tučný výdělek. Dalším blockbusterem v třetím rozměru se narychlo stává i remakovaný Souboj Titánů. Má to však své mínusy.

Nejvíce asi zamrzí fakt, že premiéra bude celosvětově posunuta o celý jeden měsíc, neboť o kompletním přepracování do nového formátu se rozhodlo teprve tento týden. Warner Bros. se zkrátka snaží Titány co nejvíce doladit k dokonalosti (vedení je z testovacích projekcí nadšené), za což ostatně hovoří i fakt, že nedávno přiklepli režisérovi dalších pár melounků na nové scény či ještě lepší triky (Kraken si to zaslouží) a také o naverbování rockové skupiny Massive Attack, která se postará o celou polovinu hudebního doprovodu.

clash_of_the_titans_2010_movie_image_sam_worthington_02_hi_res

3D není v současné době nic neobvyklého, stačí se podívat na horrory, které touto vychytávkou maskují jinak otřesné zpracování (tady Krvavý Valentýn). Dopředu je jasné, že kvalita dalšího rozměru nebude dosahovat Avatara, ten byl přeci jen natáčen s tím, že 3D bude jistotou, takže žaludeční nevolnosti při létá na Pegasovi bych v Titánech nečekal (narozdíl od diváků, kteří se při sledování Jakeových skopičin na banchee údajně pozvraceli). Prozatím vypadá nová verze legendárního bijáků velmi slibně. Pokud režisér dokáže zkombinovat svou akční složku z Neuvěřitelného Hulka a cit pro drama ála Utržený ze řetězu, tak tu máme kandidáta na minimálně nejdrsnější rubačku roku.

Druhý trailer, aby jste si mohli představit, jak hustě to může ve 3D vypadat.

Edit: Do 3D jde nakonec i dvoudílný Harry Potter a Relikvie Smrti.

_____________________________________________________________________________________________

Cesta ke článku: Cinemo.cz / NOVINKY / Vypusťte 3D Krakena!
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist