24. 2. 2018Velká filmová party Heroes Movie Night – 22. června Praha

Autor: Redakce| 15. června 2012 | Přečteno: 191x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Unikátní filmová party se chystá v protiatomovém krytu v pražských Vysočanech. Velká party plná hudby, tance, soutěží a samozřejmě promítání se uskuteční 22. června v původním protiatomovém krytu.

„Rádi bychom filmovým fanouškům, bez rozdílu žánru, nabídli možnost se sejít i mimo sály kin, kde si budou moci popovídat o všem, co se jim líbí a zároveň je po celý večer bavili,” říká Terezie Holešínská, PR manažerka akce.  Pořádá ji společnost FAN BASE ve spolupráci s COVER PLACE.

Filmová party se odehraje v několika místnostech atomového krytu, kde čeká na návštěvníky celá řada zajímavých aktivit. Kromě volné zábavy nad filmovými koktejly ve dvou barech, se budou promítat filmy z 8mm filmového pásu na původní promítačce a za doprovodu živé hudby. V přednáškových místnostech budou hosté, pohybující se ve filmové branži. Účast přislíbil např. i muž mnoha profesí, ale hlavně filmová osobnost, František Fuka.

Heroes Movie Night

Nebudou chybět soutěže o hodnotné ceny, ta hlavní bude o nejlepší kostým. Účastníci Heroes Movie Night tedy mohou dorazit v tématickém kostýmu z jakéhokoliv svého oblíbeného filmu či seriálu.

Mezi sladká překvapení bude patřit filmový dort a filmem bude inspirováno i speciální taneční vystoupení pole dance.

“Pole dance, nebo-li tanec u tyče na naší akci nebude nic vulgárního. Pole dance se zařadil mezi náročné akrobatické i taneční disciplíny, letos bude na letních olympijských hrách poprvé uveden jako předváděcí sport. Navíc pole dance se věnuje celá řada hereckých osobností, mezi nimi Emma Watson, představitelka Hermiony Granger z filmové série Harry Potter,” vysvětluje Terezie Holešínská.

Další program bude v následujících dnech upřesněn. Heroes Movie Night nabídne všem filmovým nadšencům úžasnou zábavu. Zahájení proběhne 22. června v 19:30 v Cover Place, Freyova 27/82,  Praha 9 (250 m od metra =B= Vysočanská)

Vstupenky na akci si lze rezervovat zde: http://starsinprague.cz/events/heroes-movie-night/

Společnost FAN BASE a akce Stars in Prague

Stars in Prague je označení akcí, pořádaných slečnami z FAN BASE, které jsou nejen zapálenými fanynkami, ale také vlastní e-shop s filmovým a seriálovým merchandisingem. Jejich cílem je dělat maximum i pro ostatní fanoušky. Což zahrnuje i setkání se zahraničními herci, ale také společné premiéry a jiné akce s filmovou či seriálovou tématikou.

E-shop FAN BASE – http://www.fanbase.cz/
Akce Stars in Prague – http://www.starsinprague.cz/

Cover Place

Tento podzemní komplex o rozloze 1200 m2, který má jedinečnou, tajemnou atmosféru, byl vybudován začátkem 70.let a nachází se pod parkem v ulici Freyova ve Vysočanech (Praha 9), kde je i hlavní vstup do komplexu.

Už samotný vstup je unikátní. Drobný portál uprostřed stromoví rozhodně neodpovídá monumentálnosti prostor, které se za ním otevírají. Úzká, dlouhá a klikatá chodba vás provede labyrintem sálů a skrýší, jejichž původní účel může v dnešních dnech nahánět hrůzu. Důmyslnost a dokonalost, s jakou byl ovšem proveden a do posledního šroubku koncipován, je však  bezpochyby hodna obdivu. Místo, za jehož vznikem stály dvě silné lidské emoce v symbióze pohánějící náš svět kupředu od počátku věků, tedy strach a touha přežít, prý rozhodně stojí za vidění.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / AKCE, ZAJÍMAVOSTI / Velká filmová party Heroes Movie Night – 22. června Praha
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist