28. 4. 2017Transformers: The Dark of the Moon

Autor: Ivana Chlubná| 12. prosince 2010 | Přečteno: 1 323x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Transformers-3-Dark-of-the-Moon-Teaser-Poster-Clear_1291759448Už je to pár neděl, co Michael Bay pobavil masy fanoušků popcornovou zábavou v kinech po celém světě. Nebudeme si nic nalhávat, Transformers 2 nebyly nic moc, ale pokladny naplnily takovým způsobem, že za dveřmi čeká nově připravovaná trojka s podtitulem The Dark of the Moon a opět slibuje vychytané technické hračičkování.

Dějová linka není zatím blíže známá, ale podtitul a trailer napovídá celkem dost. Lidská parta je téměř stejná, zajímavou změnou je obsazení Johna Malkovitche. Pro některé bude možná citelně bolestivou změnou absence Megan Fox na herním playlistu. Pokud si vzpomínáte na Apollo 13 s Tomem Hanksem a jeho nepovedené přistání na Měsíc, možná vás Michael Bay a jeho scénaristická grupa překvapí novými skutečnostmi. Ono to asi bylo všechno jinak, a za vším hledejte robota.

The Dark of the Moon je opět prezentováno  celosvětově osvědčenou značkou Made by Michael Bay, která mnohdy láká do kina víc, než kdejaká filmová hvězda. O zaštítění cool robotů z Michaelovy dílny se tentokrát v produkční roli postaral samotný Steven Spielberg.

Trailer je velice povedený, láká, duní a slibuje vše zavedené a diváky tak oblíbené. Premiéra je plánována na 30.6.2011.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / NOVINKY / Transformers: The Dark of the Moon
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist