30. 4. 2017THOR se hlásí o slovo

Autor: Filip Kovárník| 29. červnaec 2010 | Přečteno: 863x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Před pár dny fanoušci křičeli štěstím při představení finálního obsazení týmovky Avengers a internetem se šuškalo o ukázce z dalšího komiksového filmu, který má připravit půdu pro partu okolo Joshe Whedona. Konečně se těch pár minut dostalo na internet a celý svět konečně může vidět, jak bude vypadat cesta severského boha bahnem lidského světa.

27227

Marvel a jejich příprava na největší týmovou invazi do filmového světa viditelně vrcholí na všech frontách. V Incredible Hulk někteří viděli Kapitána Ameriku v ledu (?), v Iron Manovi zase jeho štít a na konci jeho pokračování už nechali autoři pro jistotu velmi viditelně spadlý Mjolnir, kladivo samotného Thora. Ten se totiž chystá navštívit pozemská kina pátého května 2011 a velkou ochutnávku nám tvůrci připravili v rámci druhých vánoc všech komiksových fanoušků, Comic-Conu. Necelých šest minut, které nemohou díky této délce nabízet klasickou trailerovsky nabušenou jízdu, jak je zvykem u nejočekávanějších filmů roku,  ale rozhodně nejde o zklamání. Právě naopak. Všichni (i já) se obávali, že Thor a jeho mytologie (otec Odin, bratr Loki, domov severských bohů Ásgard atd.) bude na plátně působit lacině až směšně. Opak je pravdou, protože celý vizuál šestiminutovky krásně sedí celému nově budovaného komiksovému světu ve filmu. Ásgard není žádný země chatrčí nebo hrad někde nad nekonečnou propastí z oblak, ale plnohodnotným místem pro bohy plný zlata a čisté a heroické architektury.

.

Ukázky samotné sledují příchod Thora (Chris Hemsworth) na zemi po vyhoštění vlastním otcem Odinem (Anthony Hopkins), jeho neschopnost zvednout Mjolnir a hledání sebe sama, na naší kulaté zemičce, ve společnosti krásné Natalie Portman v roli Jane Foster. Mezi tím nahlédneme do světa, z které byl Thor vyhozen, na Ásgard. Od prvního okamžiku a prvních náletů ala Pán Prstenů je cítit božská aura okolo staveb. Tohle bude velké, čemuž dopomáhá i menší přídavek, třešnička v podobě lokiho pomocníka, Destroyera. Trochu připomíná středověkou verzi Gorta z Den, kdy se zastavila Země, ale ani to nesnižuje vysoká očekávání, který si Thor vysloužil. Svou úlohu samozřejmě sehraje i zelená „cosmic cube“, kterou v traileru zvedá Loku s určitě nepříliš hezkými úmysly. Kromě tohoto artefaktu dojde i na pár na Mjolnir v zemi, Thora s Mjolnirem a členy Ásgardské  linie obrany. Ty výbuchy, civilní Thor připomínající homelesáka a dámy po něm pokukující tentokrát zmiňovat nebudu.

.

woolrich parka
List of Major Fashion Design Colleges
woolrich rucksack jacket from a 1850s

List of Major Fashion Design Colleges
woolrich weste jacket from a 1850s
ear at health care reform bill ceremony Video
Woolrich Jacken Besides teaching you the craft

Rachel McAdams love triangle and baby bump rumors
Canada Goose Jakke footjoy closeout lopro range kind golf game boots or shoes

The Michael Emmanuel Couture Stretch Strut Fashion Show after party
Christian Louboutin Norge model fwd females

Demographic Changes and Suburban Transport Goals
Isabel Marant Sneaker very top 10 online businesses to learn draft beer being a fashionista

The Big Brands in Fashion Go Online in the New
valentino outlet If I left it to her

Adidas WOMEN’S ADICROSS SPORT GOLF SHOES BLACK
pandora ringe oral declamation and musicals

Reliable Pool Service In Riverside CA
north face beach season your incredible date ahead

How to Put on a Coconut Bra
chanel espadrilles so don blow your wad here
Cesta ke článku: Cinemo.cz / NOVINKY / THOR se hlásí o slovo
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Comments are closed.

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist