28. 4. 2017Terminátor 5 – Ano či Ne?

Autor: Jakub Miller| 24. března 2010 | Přečteno: 4 770x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Pokud nějaký film změnil žánr, tak to platí pro Terminátora 2. Trojka pak pouze těžila z charismatu pana guvernéra. Čtvrtý díl s podtitulem Salvation sice dokázal vydělat, ale názory na jeho kvalitu jsou rozdílné. Bude tedy pětka?

worthingtonRežisér posledního dílu, McG nedlouho po premiéře filmu prohlásil, že by rád příběh další částí akční ságy přenesl zpět do současnosti. Zkrátka bitvy ze Salvation, akorát v kulisách dnešního New York a tak dále. Vize je to zajímavá, ale asi jen těžko najdete fanouška série, který by za tento nápad neprohnal jeho tvůrci hlavou kulku z Arnoldova rotačáku. Jedno plus se ale na tom najde a to je model T-1000, úhlavní parchant z T2. V ději nového dílu by měl totiž dostat roli i jeho představitel, Robert Patrick, který by si zahrál vědce, jenž (téměř) nesmrtelného robota přivede na svět a to doslovně, k obrazu svému.

Nedávno se o pokračování rozpovídal při propagaci Souboje Titánů i Sam Worthington, který by se velmi rád vrátil do role Marcuse Wrighta. Pokud by se totiž armády Skynetu a Odporu dostaly do doby před „Soudným dnem“, tak by mohl Connor vysvobodit ještě lidskou verzi muže, jenž za něj v roce 2018 položil život (hrátky s časoprostorem tím ale už tuplem přestávají dávat smysl), z vězení Cyberdyneu. Zajímavý nápad? Ano. Působilo by to hodně blbě? Určitě.

.

.

.

terminator_10

Vše ale stejně nakonec závisí na společnosti Pacificor, která nedávno koupila práva na zfilmování pokračování odehrávající se v univerzu Terminátora. Důvodem byly finanční potíže původního vlastníka, Halcyonu, jenž na Salvation silně prodělal (rozpočet byl 200 milionů $ + propagace, v kinech film utržil slabou půl miliardu a ani s DVD/Blu-Ray to nebylo kdovíjak slavné). Pokud se tedy vedení Pacificor rozhodne nakonec pokračování natočit, tak se bude muset spojit s jedním z mnoha filmových studií. Kandidátem je v současné době Lionsgate. Zda-li se John Connor vrátí a v jaké podobě se dozvíme snad v průběhu tohoto roku. Aby film ale tentokrát uspěl, tak bude potřebovat mnohem lepší scénář. Další zklamání si už nikdo nepřeje.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / ZAJÍMAVOSTI / Terminátor 5 – Ano či Ne?
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Autor: Michal Napsáno 27. října 2010 | 12:38

Je to nejlepší film, je pravda že arnold tam chybí v tom filmu, ale digitálně by ho udělat mohli
nebo ho nějak přesvědčit myslím, si že když mu upraví tělo obličej trošku hrát by tam mohl, jenže zase kdo ví jestli tam hrát chce :-))
ale rozhodně by 5 udělat měli, aby tenhle film dokončili..

Thumb up 5 Thumb down 4
Autor: Marek Napsáno 21. červnaec 2011 | 13:57

To je pravda arnold jse tam v 5 možna ukaže jsem jse někde dočetl ale jak na terminatorovi 4 a jinych filmech mi vadi že jse vždycky oběvuji novy herci mohli to udělat s herci Nick Stahl ktery hral Johna Connera v Terminator 3 bylo by to ohodne lepši s tim hercem kdyby jse oběvil v terminatorovi 5 a chtěl bych tu připomenout že jeden okamžik v terminatorovi 3 byl jak ukazali obrazke (Nick Stahl) Jonna Connera jak je vudcem
Jo a ješte by tam mohli dat do terminatora toho herce co zachranoval Sarah Connerovou Rise kaila to je vše co jsem si myslel a chtěl napsat

Thumb up 5 Thumb down 0
Autor: pavel Napsáno 7. srpna 2012 | 10:04

Jek tady čtu tak je velká škoda že už neuvidíme klasický Arnoldovský ksicht bez mimiky, to je prostě klasika, ale myšlenka terminátora je legendární a i když na to kouknu po letech stále je to nostalgie a vzpomínám jak jsem si kupoval tři vstupenky do kina a pak žebral o plakát po kinobábě.Zdar všem cyberdyne systémům tady.

Thumb up 1 Thumb down 0
Autor: Radek Napsáno 28. prosince 2012 | 04:11

terminator 5 no ovsem doufam ze ho natoci Terminator 4 nebil spatny rozhodne lepsi nez nez serial film na sebe vydelal tak proc by nevidelala 5 urcite na ni pujdu do kina a kdybi to natocili ve 3D coz sy myslim ze urcite koupim 3D bluray disc ani nemrknu terminatori sou bomba

Thumb up 1 Thumb down 0
Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist