24. 2. 2018Svalnatý Schwarzenegger

Autor: Jakub Miller| 20. října 2009 | Přečteno: 820x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Jelikož je náš server tak moc populární, uvolil se sám bůh kulturistiky, že nám odpoví na pár otázek. Čtěte exkluzivní rozhovor s Arnoldem Schwarzeneggerem!

Gutten tag, pane guvernére.

Dobrý den, džekuji za pozvání.

Pro většinu populace západního světa jste legenda, jaký je Váš pohled na věc ?

Samožzejmě, že já být legenda! Já první rakušan od dob Hitlera, který změnil americkou kulturu od základů a stal se vzorem pro miliony lidí na celá zeměkoule. Když já jít po ulici, každý se na mně usmívá a volá „Ahoj terminátor, jak se mášh ?“. Myslím, že jsem hodně pomohla občanům našeho světa.

arnold1Proslavil jste se díky filmům, ale již předtím byly Vaše fotky na stránkách magazínů. Povězte nám, jaká byla vaše cesta k stříbrnému plátnu ?

Sehr těžká, to vám povídám. Já se narodit v červenci 1947, zrovna když u vás začala komouši dělat bordel. Když jsem viděl, co se to ve světě děje, já rozhodl se připravit Třetí světová válka a tak jsem začal pořádně cvičit bicák a tricák. Po čase my řekli, že válka nebude a tak jsem se rozhodl využít své mega sval v kulturistika. Tam já získat hafo ocenění, dokonce mně dali do Guinnessákovy knihy rekordů pod kolonku „Nejdokonaleji vyvinutý muž světa“. Máma byla strašně pyšná a uvařila mi pořadnej flák hovězího na pivu. Tak dobré žrádelko jsem již nikdy nejedl…

Dobrou chuť… Jak jste se vlastně dostal do Hollywoodu bez jakýchkoliv hereckých zkušeností ?

Tož normálka. Já přijít tam, ukázat své namakané bicáky, trochu pohrozit faustem a oni mi už ležet u nohou. Bohužel, můj prvý film Hercules v New Yorku moc populární nebyl. Lidé zkrátka nepochopit celý význam tohoto filozofického díla, proto on skončit mezi nejhoršími bijáky histórie. Já být velmi smutný, protože poté jsem hrál pouze samé vedlejší role a to pro rakušan jako já nebýt dobrá vizitka. Abych vydělal na bejvák, napsal jsem pár knížek o tom, jak si namakat postavu stejně jako já. Docela dobré prodeje, ale i to mi nestačilo. Ještě že v roce 1982 za mnou přišel takový pán s kufříkem, jestli prý nechci hrát nějakého Conana. No v té době já měl k snídani, obědu a večeři jen suchý rohlík a tak jsem kývnul že jo.

arnold2A dobře jste udělal, protože tahle role z Vás udělal hvězdu. I přesto jste stále nebyl na vrcholu, že ?

To ne ne. Teprve o čvery roky později za mnou přišel takový vousatý týpek, že prý měl noční můry a podle by rád natočil hrozně drsný biják. No moc peněz mi za to nedali, ale tak proč ne povídám. Jediný já musel dělat bylo chodit, běhat a střílet. Jednou za pár minut jsem sice řekl ein Wort, ale to mi moc nevadilo. Docela mně byl překvapen, když mi po pár měsících řekli, že sem teď hrozně slavný herec. Oni mně dát na titulní strana Times, stejně jako Adolfa! Od tej doby já točil samé akční pecky (Predátor, Komando,… pozn. redaktora), všichni být ze mně paf. Dokonce si mně vzala strašně pěkná baba Maria Shriver, s tou jsem dodnes. Mám jí opravdu moc rád.

A co devadesátá léta ? Nebál jste se, že doba svalnatých hrdinů skončí ?

Ani náhodou! Já být Arnold Schwarzenegger, ikona kulturistiky, každý mně chtít ve svém filmu. Dokonce i James, ten týpek co mně donutil hrát kovového robota, mi nabídl další roli. Tentokrát jsem byl ten hodnej z budoucnosti, škoda že já zase zemřít na konci. Hodně lidí říkat, že já poté se stal nesmrtelným. No nedávno jsem si zlomil prst, takže to asi není pravda. Ale ohledně těch biografů, tak po tom Termonáterovi já hrál v pár hloupých komediích nebo thrillerech. To mně fakt hodně štvalo, takže když mně šoupli k třetímu dílu o tom robotovi, já bez debat to vzít. Žena říkala, že jsem si měl přečíst nějaký scénář, ale já na tyhle věci moc nejsem. Všichni byli ze mně begeistert, tak jsem se o nic nestarat.

arnold3V době natočení Terminátor 3: Vzpoura strojů jste se stal také guvernérem státu Kalifornie. Líbí se Vám tato pozice ?

No to se ví. Konečně mohu uskutečnit svůj majstr plán, který stýc Adolf začal – ovládnout USA. Sranda je, že ty hloupí američáni mne zvolit dvakrát, tudíž já teď mít hodně moc a peníz. Sice jsem občas udělal malá role ve filmu, ale jako šéf celého státu je větší zábava. Mám vlastní „arnoldy“ co mne chrání, velké fáro, moje čtyři děti dostat se na dobrá škola. Je sice škóda, že já za pár měsíců končit, ale oni mne vždycky rádi uvidí v Hollywoodu, takže o práci bych se moc nebál.

To rádi slyšíme. Ještě poslední otázka. Říká se, že budete hrát ve filmu The Expendables se Silvesterem Stallonem, je to pravda ?

No Sly říkál, že bych o tom moc neměl mluvit, ale tak když jste tak milý pane redaktor, tak tam opravdu hrát budu. Moje role je dole leicht. Hraji bývalého šéfa Expendables týmu, s kterým měl Silverster hodně moc problém. Zkrátka budu nejvíce drsná a svalnatá postava v celém bijáku, takže doufám, že na to každý pudete! Jinak zdravím všechen fanoušek z vaší země a nesmutněte, možná já nakonec zase budu točit.

Děkuji Vám pane guvernére, ať je Vaše politická kariéra stejně úspěšná, jako ta filmová.

arnold6


Cesta ke článku: Cinemo.cz / FEJETON / Svalnatý Schwarzenegger
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist