24. 2. 2018Stallone: Kronika drsnosti

Autor: Jakub Miller| 12. prosince 2009 | Přečteno: 757x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Sylvester Stallone patří mezi největší pořízky světové kinematografie a tak si od začátku své hvězdné kariéry psal poctivě deník. Ten jsme s velkými ztrátami (dva redaktoři, jeden pes a krabička cigaret) ukradli z jeho vily a vybrali pro vás to nejlepší.

sylvester_stalloneLeden 1970

Trenér měl vždycky recht, že ze mně jednou bude filmová hvězda. Svaly jako špagáty, to jsou vstupenka do Hollywoodu. Tak to říkal… No zatím to vypadá bledě. Kámoš mně ukecal do nějakýho filmu pro dospělý, prej že budu nějakej italskej hřebec a mým úkolem bude cenzůra co nejvíc bab. Tak jsem teda dělal, jak mi rejža řek a do toho jsem byl ještě donucenej běhat jak největší šílenec ve sněhu. Jako jestli tohle je ten americkej sen, tak stojí za pěkný kulový!

někdy v 1974

Život je strašně zajímavá věc. Zrovna jsem si takhle plánoval, jak skočím z tý lávky Golden Gate, protožé ten týpek Coppola mne vyhodil z natáčení svý Tétky (nebo to byl Kmotr?), když v tóm sem tam potkal takovou krásnou kočičku. Vzal jsem ju do mótelu, ukázal jí svoje namakané svály a zítra se s ní jdu ožénit! Jmenůje se Sasha.

léto 1975

Tož jsem na nabádání své žény začal písat scénář k svému vysněnému filmu Rocky. Nejdříve jsem to víděl jako příběh veterána té vietnamské války, ale pak jsem vystřízlivěl z ópice, takže nakónec to bude o jednom hlůpém boxérovi. Zkusil jsem to vzít k těm bohatým typanům v hollywódu, trochu jim pohrozil svým bicákem a za pár dní začínáme točit. Že by sté neuhódli kdo hraje toho hlavného maséra? No přecí já!

járo 1981

Ták je ze mne teďka strašně slavný člověk. Mám velký barák, dva krásné kluky… škóda že chudák malej Seargeoh má autismus, i tak ho mám móc rád. Za chvílu začínám točit další strašný hít o borci jméném Honza Rambič. No bude to ku(cenzura)sky drsná podíváná. Možná nakónec budu stejně slavnej jak kámoše Arnóld!

arnold-schwarzenegger-bruce-willis-sylvester-stallone-the-expendablespodzím 1990

Ludé mi říkají, že teď jsem úplně největší star, stejnak jako zbytek naší namakané partičky. Nedávno jsem šel zachlastat s Arniem, Žánem Van Dámmem, Ségalem a dalšími. No byli smé na zlitý jako prasáta, trochu se ze srándy porvali a shodli se na tóm, že za pár lét už takoví svalnatí frajéři jako my budou „out of štyle“. Je to škouda, páč od svého druhého rozvodu a dotočení několika dalších Rambů a Rockyů zrovna móc práce nedostávám. Přeci nikoho nemůžou zajímat akčněj filmy s  normálními týpky bez stovek kiló ve svalech?

zima 1997

Tak nakónec měli kámoší pravdu. Sice som za posledních pár lét natočil nějaké fakt dobré bijáky, jako třéba Demolition Man alebo Cliffhanger, ale povětšinou dostávám jén blbé róle. Jediným mým štěstíčkem ze živóta je teď moja nová ženuška Jennifer, s kterou mám jednu holčinu a další už je na céstě. Vypadá to, že se budu můset nakónec usadit a s filmy přestat, páč nikdo už holt nechce bijce jako som já…

011308sly_jen_hautelivingjaro 2005

Ráno za mnou přišla moje malá Scarlet a prej proč už skoro nič netočím. To mně donutilo přemýšlet, páč frajer jako já zkrátka do důchodu nepatří. Takže odé dneška začíným pracóvat na scénáři k novému Rockymu. Však já těm všem hlavounům ještě ukážu, že drsňákovi jako já jéště neodzvonílo!

zima 2006

Tak sem to všém pořádně natřel! Sám sem si tó zrežíroval a teďka mi všici padaj k nohám. Každá druhá recenza píše, že jéště nepatřím do starého želéza a moji fanoušci volají po novém Rambičovi. Nó a jelikož já sem měl vždycky slabost pro tej svoje obdivovatele, tak sem oznámil, že do dvou lét se ten americkej polobůh vrátí. Proto sem si zašel do ÓŠN a zeptal se jích, kde teď zůří největší válka a televize to nezajímá. Ti kravatáci mi sdělili, že prej v Barmě. Takže už vím, kde John ve svém dalším dobródružství udělá krvavý masakr.

jaro 2008

Ták v Rambovi nakonec chcíplo přés 230 lidí (samozřejmě že to byly efekty!), odbojáři v Bármě mně mají za hrdinů a celý svět očekává další pořádný akčňák, páč další Matrix už nebude a ten agent Jáson Bourn takej ne. Jelikož jsem hódně zkušenej a mám hlavinu plnou nápadů, tak sem si řekl, že když sem teď zas slavná stár, tak móhu natočit úplně nejvíc nejvíc nejvíc akční biják v dějinách lidstva! Takže teď už jenóm obvolat ty největší frajéry z branže, napísat scénář a hurá na natáčení!

arnold-schwarzenegger-sylvester-stallonepodzim 2009

Ták sme právě dotočili v Expendábles scénu, kde se já setkám v kostele s Arniem a Brucíkem Willisů. No povídám vám, to bude tak strášné masó ten film! Mám tu všecky dršný chlapy současnosti. Je tu ten čínskej frajer Jet Li, pak ten holohlavý bijec Jason Stathman, starej kámoš Dolfík Lungren, Švarcík se nechal ukecat na jednu malou roli, dokonce aj Mickey Rourke tu je s náma. Škóda že Segálovi to nevyšlo a Van Dámme neměl zájem. Za pár dní budem mít dokončený všeckej záběry, tak pak jenom pořádně filmek doladit a hurá do kin. Tohle bůde pro všecky fanoušky hotovej orgasmus. Teď už jenom zapnout alarm, vypustit psy na ochranu dómu a ulehnout k tej své krásné bábě. Život je súpr!

Sylvester_Stallone

Cesta ke článku: Cinemo.cz / FEJETON / Stallone: Kronika drsnosti
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist