24. 2. 2018Rozšiřte si Google Chrome a buďte k filmu blíž

Autor: Radek Schenk| 10. prosince 2010 | Přečteno: 257x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Jste-li i vy uživatelem internetového prohlížeče od Googlu (Google Chrome), pak pro vás máme tipy na dvě rozšíření , které by pravému filmovému fandovi rozhodně neměli ujít.

csfd_vyhledavaniPrvní nese název CSFD Vyhľedávanie. Slouží k rychlému vyhledání v česko-slovenské filmové databázi. Po instalaci se vám objeví ikonka v pravém horním rohu (panel rozšíření) a po odkliku ikonky máte možnost pomocí vyhledávacího okénka napsat hledaný výraz. Výsledek vyhledávání se vám pak zobrazí v nové záložce, tudíž se nemusíte bát, že z právě prohlížené stránky odejdete. V nastavení rozšíření je pouze jedna možnost, a to volba jazyka – anglicky, slovensky a česky.

Odkaz na rozšíření: CSFD Vyhľedávanie

Hodnocení rozšíření: 80%

.

Flixster

Druhý, sic anglický, je také velmi užitečný. Jmenuje se Flixster Movies a úkolem tohoto rozšíření je informovat vás během jednoho kliknutí o oblíbených (aktuálních) filmech, filmech které přijdou do kin co nevidět a o právě vycházejících DVD a to včetně procentuálního hodnocení, trailerů apod., které je možné prohlížet přímo z otevřeného rozšíření – nemusíte navštěvovat stránky Flixsteru. Přestože jde o rozšíření vytvořené v zahraničí a odkazující na zahraniční stránky, můžete po nastavení (které je velmi intuitvní a nabídnuto bezprostředně po instalaci) nastavit váš postal code (poštovní směrovací číslo, např. 586 01), díky kterému se rozšíření zorientuje a okamžitě bude vědět výše zmíněné informace z lokality, kde žijete.

Odkaz na rozšíření: Flixster Movies

Hodnocení rozšíření: 70%

Cesta ke článku: Cinemo.cz / ZAJÍMAVOSTI / Rozšiřte si Google Chrome a buďte k filmu blíž
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist