28. 4. 2017Rekordních 10 anticen Zlatá malina má film Jack and Jill Adama Sandlera

Autor: Slávek Hora| 2. dubna 2012 | Přečteno: 292x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Rekordních 10 anticen Zlatá malina obdržel v noci na dnešek film Jack and Jill herce Adama Sandlera. Je to „vůbec první film, který kdy vymetl všech 10 kategorií“, píše oficiální web této filmové anticeny Razzies.com.

Rodinná komedie, v které Adam Sandler hraje dvojroli otce rodiny a jeho sestru, získala 97 procent záporné kritiky na webovém agregátoru filmových recenzí RottenTomatoes.com (zhnilá rajčata) „a zjevně 100 % hlasujících v soutěži anticeny Zlatá se shodovalo“, uvedli organizátoři anticen, jejich letošní již 32. ročník uspořádali na apríla.

Hvězda večera Sandler začal noc rekordními 11 nominacemi jako herec, spisovatel, producent a „herečka“. A i když ne všech 10 RAZZIES ® (Malin) pro film Jack & Jill bylo pro Sandlera osobně, výsledky podle pořadatelů naznačují, že Sandler bude chtít chvíli počkat, než se pustí do další tvorby.

Adam Sandler na fotce z roku 2009  (foto: CC Franz Richter User:FRZ)

Kromě ceny za nejhorší film Sandler „vyhrál“ obě herecké kategorie – nejhorší herec a nejhorší herečka (další bezprecedentní výkon), a podobně Al Pacino (hraje ve filmu sám sebe a divoce usiluje o ženskou postavu Sandlerovy dvojrole) jako nejhorší herec ve vedlejší roli.

Viz:  www.razzies.com

Cesta ke článku: Cinemo.cz / ZAJÍMAVOSTI / Rekordních 10 anticen Zlatá malina má film Jack and Jill Adama Sandlera
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist