28. 4. 2017Přichází Prima Love – mužům vstup zakázán!

Autor: Petra Andrýsková| 17. února 2011 | Přečteno: 510x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

„Zamilujte se!“ vyzývá TV Prima prostřednictvím nově spouštěného kanálu zaměřeného na ženy. Prima uspíšila jeho uvedení na trh, a proto se ho dočkáme již 8.března- symbolicky na Den žen.

love

Využívá tak neúspěchu televize Nova, která se s telenovelou Tisíc a jedna noc snažila upoutat dámské publikum. Kanál Prima Love se zacílí na ženy a dívky do 45 let a pokusí se tuto skupinu Nově přetáhnout. Nabídne nové díly osvědčených seriálů, jako jsou Zoufalé manželky nebo Chirurgové, ale také seriály pro teenagery Gossip Girl a Glee. Ze starších děl má v plánu odvysílat všechny díly Ally McBealové, Chůvy k pohledání a taktéž české telenovely, které v době svého uvedení měly úspěch- Rodinná pouta a Letiště. Prima Love také slibuje uvedení moderních telenovel (s údajně opravdovým a dokonce napínavým dějem, světě div se!) V náruči vášně a Pravá tvář ďábla. Tento telenovelový nářez bude doplněn dámskými drbárnami (čtětě jako talk show) o chlapech, módě, kosmetice a všem, co by mělo zajímat moderní ženu. Páteční a sobotní večery budou patřit filmům.

ally

Prima Love má vytvořit protipól Primě Cool, která je obsahově zaměřená spíše na mužské publikum. Love má stylovou růžovou barvu a údajně se nemá snažit vnímat ženy jako domácí hospodyně, ale spíše jako takovou partičku ze Sexu ve městě po česku.

A ještě jeden detail. Love není jen láska. Je to složení Lásky, Osudu, Vztahů a Emocí. Jak to české divačky oslní, uvidíme již 8.března.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / AKCE / Přichází Prima Love – mužům vstup zakázán!
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist