28. 4. 2017Pravda o Chucku Norrisovi

Autor: Jakub Miller| 10. října 2009 | Přečteno: 1 601x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Kdo by neznal legendární vtipy o jeho osobě či seriál Walker Texas Ranger. O tom všem a mnoha dalších faktech, ať už reálných či absurdních, se dozvíte zde.

Již okolo jeho narození vzniká mnoho mýtů. Podle některých se narodil ve srubu, který sám postavil. Další zase tvrdí, že prišel o panictví dříve než jeho otec. Na jistotu můžeme pouze říci, že jeho skutečné jméno je Carlos Ray Norris Jr. a na svět přišel 10. března 1940 (i to je nejistá informace – mezi lidmi se šušká, že lusknutím prsty stvořil Boha ještě před Velkým třeskem).

„Chuck Norris sestřelil letící letadlo prakem z podzemní garáže“

chuckJelikož byl otec notorický piják, tak se rodiče nakonec rozvedli a šestnáctiletý Norris, spolu se svými dvěma bratry, byl nucen vyrůstat u matky. V 18ti nastoupil do letectva armády USA, kde byl po tvrdém výcviku přeložen do Jižní Korei. Tam získal svou přezdívku „Chuck“ a začal se naplno věnovat Tang Soo Do (korejské bojové umění), v kterém získal černý pás a mnoho ocenění. Po návratu do své rodné vlasti vytvořil „United Fighting Arts Federation“ (Federace spojených bojových umění) a program „Kick Start“, jenž pomáhal problémovým školákům v soustředění se na život skrze bojová umění. Mimo to pracoval také pro řetězec karate škol Northrop Corporation.

Jelikož byl Chuck takový drsňák, že mu ze strachu v KFC dávali BigMacky a Superman chodil spát v pyžamu s jeho obrázkem, tak nebylo velké překvapení, když jej v roce 1969 prohlásil magazín „Černý pás“ za „Bojovníka roku“. V tu dobu také muž, jenž umí plavat v pevnině, dokončil svůj filmový debut The Wrecking Crew. Světově se ale proslavil díky záporné roli ve snímku legendárního herce a režiséra Bruce Lee, Cesta draka. Za zmínku stojí, že část, kde dostane Chuck od Bruce nakládačku, byla nejdražším trikovou scénou všech dob.

O Chuckovi Norrisovi a jeho tajemných silách je natočen celý seriál Ztraceni

Od té doby točil Chuck jeden film za druhým. Pár z nich docela ušlo, ale většina stála za starou bačkoru a jediným lákadlem k jejich shlédnutí se nakonec stalo bojové umění hlavního hrdiny. Do toho ještě stíhal vyhrávat soutěže v karate, což vyvrcholilo počátkem nového tisíciletí, kdy získal ocenění za celoživotní přínos od „Světové unie karate“. Bod zlomu v jeho herecké kariéře přišel až v roce 1993, kdy začal natáčet seriál Walker Texas Ranger.

chuck2Právě seriál o hrdinném policajtovi naplno rozjel jeho slávu po celém světe. V dobrém i špatném slova smyslu. Walker vydržel na obrazovkách přes 10 let a díky Norrisově schopnosti nakopat zadek polovině planety jej uváděly televize na po celé zeměkouli. Do toho si ještě Chuck přivydělával kupříkladu výhrami v soutěži Miss World, pokaždé v jiném převleku.

Jeho soukromí není tak pestré, jak se snaží celému světu namlouvat bulvární magazíny. Za svůj dosavadní život se dvakrát oženil a zplodil čtyři děti. Tajné zdroje ale informují, že jeho pátým a nepřiznaným dítětem je česká herečka Zuzana Norrisová, často považována za pravý opak ve všech ohledech dokonalého Chucka Norrise. Co se týče jeho manželského života a žen obecně, nic zajímavého se nekonalo. Žádná z nich totiž nesnesla příliš mnoho jeho doteků.

.

chuck2V současnosti se, kromě darování krve pro Červený kříž (vyjma té vlastní) nevěnuje Chuck téměř ničemu. Až na pár reklam propagujících Total Gym a Mountain Dew se občas zúčastní talk show v amerických pořadech. Svůj volný čas tráví hraním ruské rulety s plným zásobníkem (v které bez problémů vítězí) a ukusováním hlav tygrů usurijských. Proto vám raději předložíme pár skutečných faktů z jeho života:

_______________________________________________________________________________________________

Chuck Norris jednou potkal medvěda. Ten se tak vyděsil, že mu zbělela srst a utekl až za polární kruh

Chuck Norris zničil periodickou tabulku prvků, protože uznává pouze prvek překvapení

Chuck Norris jednou nachcal Schumacherovi do nádrže. Ten od té doby vyhrává

Chuck Norris jednou snědl dort dřív, než mu stihli říci, že je v něm striptérka

Chuck Norris je jediný člověk, který práskne s otáčivými dveřmi

Chuck Norris nechal zmizet Davida Copperfielda

Chuck Norris objel zeměkouli na rotopedu

Chuck Norris umí dělit nulou

Až tento článek budete číst, autor již bude pravděpodobně po smrti. Chuck Norris totiž nikdy nespí…

Cesta ke článku: Cinemo.cz / FEJETON / Pravda o Chucku Norrisovi
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Autor: Krasomil Napsáno 18. října 2009 | 03:53

Tak dobře sem se nezasmál : – D he he

Thumb up 2 Thumb down 0
Autor: JohnnyG Napsáno 20. října 2009 | 22:06

Hodně hustý :-)

Thumb up 2 Thumb down 0
Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist