28. 4. 2017Čtvrtí Piráti na obzoru

Autor: Ivana Chlubná| 25. října 2010 | Přečteno: 518x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Jerry Bruckheimer má setsakramentsky pod čepicí. Po posledních tržbách z třetích Pirátů z Karibiku si musel koupit větší peněženku. Co to slyšíme, zlaťáky? Jde o pirátské,  producentsky požehnané,  zlato.

Johnny Depp má zřejmě s komediantem, dredařem a nezlomným alkoholikem Jackem Sparrowem zvláštní úmluvu, snad i herecké úmysly. Pustil se opět do natáčení čtvrtých Pirátů s podtitulem On The Stranger Tides. Přes palubu tentokrát šla Keira Knightley i Orlando Bloom, kteří po třetím díle považují příběh Willa a Elizabeth za uzavřený.  „Díky Bohu za ty dary.“ řekl by nejeden divák. Nemusíme se však bát.  Změna je život a žena na palubě Černé perly rozhodně chybět nebude.  O vichřici, která smete i necitu a flegmatika Jacka, se postará Penelope Cruz. Tentokrát má v merku kapitán Sparrow  Fontánu mládí  a klasicky mu to půjde ztuha. Doufejme, že v mezích humoristického zákona. Režii si vzal na starosti Rob Marshall, který je podepsaný pod Chicagem, Gejshou a diváckým propadákem Nine.

Jerry  Bruckheimer nám společně s Johnny Deppem z Havajských ostrovů, kde se v současnosti natáčí, poslal první teaser. Je z něj cítit rum. Jak jinak, je to pirát.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / NOVINKY / Čtvrtí Piráti na obzoru
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist