17. 12. 2017OKRESNÍ:PŘEBOR

Autor: Artur Kononov| 16. září 2010 | Přečteno: 5 604x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Pokud si občas rádi podráždíte svou dávku štěstí a vsadíte si v sázkové kanceláři na outsidera v domnění, že vyhrajete balík, tak dnes si můžete být jistí, že po sázce na Slavoj Houslice vsázíte na tutového favorita mezi aktuálně vysílanými seriály.

Obdobně jako u staršího bratra z produkce televize Nova, Hospody, nás děj pilotního dílu uvede do obrazu pohřbem člověka, který se v seriálu vůbec neobjeví, přesto ho ale ovlivní nejvíce ze všech. Zesnulý Pepa svou závětí rozvíří vztahy mezi fotbalisty a ovdovělou manželkou, jež má za následek první zápletku s pořádnou dávku (nejen) černého humoru. Sled událostí způsobí, že Jirka Luňák (Ondřej Vetchý), ambiciozní hráč mužstva, získá post kapitána a následně i hrajícího ternéra Houslické jedenáctky. Zda se mu splní vysněný postup do vyšší soutěže ukáže jen čas a snaha celého manšaftu.

Jirka Luňák (Ondřej Vetchý) - okresní:přebor

Nový seriál si pro nás připravil i jedno velké překvapení v podobě poměrně comebackového Luďka Soboty jakožto předsedy fotbalového oddílu v jeho první vážnější roli v životě. Stejně tak některé potěší „Šimon Plánička z Hoštic u Volyně“, který se zde blejsknul v roli podivína, vášnivého kuřáka, pokladníka a bohužel i notorického hráče výherních automatů a šmelináře všeho možného, třeba i popela po nebožtíkovi.

Klasické téma, přesto skvěle zpracované a díky dobrému hereckému obsazení až neuvěřitelně věrohodný seriál plný vesnického folklóru a ryze českého humoru. Snad se český divák opět vrátí k původním seriálům, které svou kvalitou s ledovým klidem mohou konkurovat světovým reality-show. Okresní přebor je toho důkazem a kluci ze Slavoje Houslice se za něj bezesporu budou rvát do roztrhání těla!

slavoj houslice - okresní:přebor
Pilotní díl: Okresní přebor – Pohřeb online ke shlédnutí.

Hodnocení: 90%

Cesta ke článku: Cinemo.cz / SERIÁLY / RECENZE: OKRESNÍ:PŘEBOR
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist