19. 1. 2018Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka vychází na DVD

Autor: Mediafax, red| 5. září 2012 | Přečteno: 257x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Film Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka po tažení českými kiny vychází také na DVD. Nosič dnes večer pokřtily hvězdy snímku v pražském Bontonlandu.

„Trénujte děti, trénujte, ať jste tak dobrý jako my,“ vzkázal filmový fotbalový tým Slavoj Houslice při slavnostním křtu. „Přeju mu dlouhý věk, aby těch 90 minut vybojovalo se ctí,“ řekl na adresu DVD brankář Kája, kterého ve filmu ztvárnil Jakub Kohák.

Komedie režiséra Jana Prušinovského vychází z populárního televizního seriálu Okresní přebor. Producentem byla společnost Media Pro Pictures a koproducentem TV Nova.

Herec Leoš Noha alias filmový zdravotník a sukničkář Adolf Větvička popřál novému DVD, aby se nerozbilo, útočník Jarmil Hubáček v podání herce Ladislava Hampla dodal, že si přeje, aby se DVD s filmovým Okresním přeborem dožilo sta let.

Fotbalová hvězda týmu Jarda Kužel, kterého si zahrál David Novotný, doufá, že se DVD prodá i v době černého stahování co nejvíce. „Hlavně, aby se lidem líbilo,“ dodal Novotný.

V hlavní roli trenéra Pepíka Hnátka exceluje ve filmu Miroslav Krobot, který se snaží svůj fotbalový tým Slavoj Houslice doslova dokopat z okresního přeboru do krajského. Trenér je přesvědčený, že když budou hráči, včetně podlézajícího kapitána Jirky Luňáka, hvězdy týmu Kužela a brankáře Káji, plnit jeho pokyny, úspěch v podobě vytouženého postupu se musí dostavit. I proto, že má kolem sebe skvělé pomocníky, jako jsou předseda klubu Václav Orel, pokladník Ludvík Hovorka nebo zdravotník Adolf Větvička.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / AKCE, FILMY, NOVINKY / Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka vychází na DVD
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist