20. 1. 2018Novinky o Transformers 3

Autor: Jakub Gazur| 24. března 2010 | Přečteno: 853x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Pořád se to nezdá příliš dlouho od doby, co podivný druhý díl robotí série dorazil do kin. Přesto už je sildenafil citrate 100mg scénář na trojku antabuse online hotový a režisér Michael Bay se přes svůj blog trochu rozepsal o novinkách.

john_malkovich_1Nejprve začněme tím, co slibuje nadpis. Obvyklý herecký tým kolem Shii LaBeoufa se samozřejmě vrátí, k nim ale přibude pharmacy7days-online velikán John Malkovich, oscarová Frances McDormand a ještě Ken Jeong, kterého si můžete pamatovat jako asijského naháče zavřeného v kufru z kamagra brand effervescent online Pařby ve Vegas. Tahle herecká jména (alespoň ta první dvě) budí velký respekt a dávají také buy micardis naději, že tentokrát nebude scénář taková patlanina jako v buy diovan online tadalafil generic Pomstě poražených.

Bay také http://pharmacy-online-24hour.com/cialis-pack-online.html představil nový přírůstek do buy lanoxin online vozového robo-parku. Jedná se o autobota, kerý se bude měnit v luxusní vozítko jménem Ferrari 458 Italia (obrázek je dole). Dále se režisér svěřil, že už za měsíc se začne s pořizováním zkušebních záběrů a odhalil lokace ve kterých se bude film natáčet. Jedná se o Los Angeles, Chicago, Washington, Floridu, Texas, Afriku, Moskvu a Čínu.

Nakonec dodejme, že král všech filmových explozí Bay je silně proti 3D a i přes tlak ze strany studia si stojí za svým. Není to konečné rozhodnutí, ale vypadá to, že nejnovější Transformers třetí rozměr do vínku nedostanou a to je dobrá zpráva, alespoň někteří filmaři chápou, že levné 3D konverze jsou vážně docela levitra online slušný humus a jen způsob, jak z diváků vytáhnout více peněz.

NElALpooMnovou_1_2

Cesta ke článku: Cinemo.cz / NOVINKY / Novinky o Transformers 3
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Autor: lacondeguy Napsáno 25. března 2010 | 18:00

A co megan fox ?

Thumb up 0 Thumb down 0
Autor: Jakub Gazur Napsáno 25. března 2010 | 18:44

Megan se samozřejmě taky vrací, bez ní by to nebylo ono.

Thumb up 2 Thumb down 2
Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist