22. 2. 2018Killers: Vrahouni

Autor: Artur Kononov| 15. září 2010 | Přečteno: 376x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Akční filmová projekce nás opět utvrzuje v tom, že to s akčními komediemi jde jen a jen z kopce. Nedávné fiasko zaznamenal film Zatím spolu, zatím živí a než se nadějeme je tu hned další zástupce tohoto žánru, který zanechává v divákovi stejnou odezvu. A nepomůže tomu ani ústřední dvojice filmu Kutcher a Heigl.

S režisérem Pravé blondýnky Robertem Luketic se můžeme spokojit jako s člověkem, který si drží svůj stálý a jednoduchý standart a jeho filmy jsou spíše na ukrácení dlouhé chvíle. Přesně takový účel má i tento béčkový „akčně – komediální“ snímek Vrahouni. V uvozovkách proto, neboť film se nedá popsat ani jako komedie, protože je tu minimum vtipných scének a bez pořádných přestřelek, honiček a krve se nedá nazývat ani jako akční film.

killers_movie_image_ashton_kutcher_katharine_heigl_01

Jen Kornfeldt (Katherine Heigl) zažívá těžké porozchodové období. Tak těžké, že dokonce pozve svoje rodiče (Tom Selleck, Katherine O’Hara) na dovolenou do francouzské Nice. Pobyt se pro ni stává zajímavým ve chvíli, kdy náhodně potká sympatického sexy mladíka Spencera (Ashton Kutcher), který ji mimochodem tajný agent CIA a má na triku už nějakou tu vraždu. Zapracují city a oba se do sebe zamilují, Spencer je dokonce rozhodnut skoncovat se svojí minulostí. Ovšem kostlivec ze skříně jednou musí ven a Jen se tuto skutečnost o svém muži dozvídá až po třech letech manželství ve chvíli, kdy se Spencera neznámý cizinec pokusí zabít. Času na vysvětlování moc není, protože neexistuje osoba, která by je ráda viděla dožít se vysokého věku.

killers-movie-9

Je nepochopitelné proč herci Kutcher a Heigl, kteří jsou považováni za jedny z lepších hollywoodských celebrit, se zapletli do něčeho takového, jako Vrahouni. Nicméně jejich herecké výkony nezklamaly, snad jen s výjimkou Kutchera, který v některých scénkách mírně klopítal. Jinak jako celek vypadli velmi dobře. Na scénáři je špatné asi všechno. Je zde příliš mnoho nelogických scének a chybí zde více vtipu a hlavně akce, která by dodávala ten patřičný a chybějící šmrnc. Na druhou stranu vám film může nabídnout příjemnou atmosféru, zajímavé herecké obsazení a chvilkové pobavení, což také rozhodně není na škodu.

killers-movie-poster-01Jak se zvyšují shlédnuté minuty, tak se snižuje kvalita scének a bohužel film nepůsobí zrovna zajímavě. Na nudné odpoledne je to dobrá volba, ovšem jediné na co si potom vzpomenete bude sympatické herecké obsazení.

Killers (Vrahouni)

Režie: Robert Luketic

Scénář: Bob DeRosa, Ted Griffin

Hrají: Ashton Kutcher, Katherine Heigl, Tom Selleck, Catherine O’Hara

Žánr: Akční / Komedie

Hodnocení: 50%

.

.

.

.

.

.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / FILMY / RECENZE: Killers: Vrahouni
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist