28. 4. 2017Kdo natočí Avengers?

Autor: Jakub Miller| 21. března 2010 | Přečteno: 334x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Druhý Iron Man se blíží, to samé platí pro Zeleného sršně, Thora nebo Kapitána Ameriku. Ptáte se, co tahle čtveřice má společného? Odpověď je Avengers, tým těch nejslavnějších Marvelovských superhrdinů, kteří (jak jinak) bojují za záchranu lidstva. Kdo film natočí je ale záhadou. Ještě před pár měsíci se počítalo s Jonem Favreau, který právě dokončil druhý film o plechovém Robertu Downeym. Z toho ale nakonec sešlo, neboť ještě tento rok plánuje sci-fi animák Cowboys and Aliens a tak by mu na partu těch největších masérů nezbyl čas. Kdo tedy převezme jeho otěže?

JLA_Avengers_1

Žhavým kandidátem je Louis Leterrier, jehož Neuvěřitelný Hulk sice nedopadl podle představ, za to remake Souboje Titánů vypadá na hodně nabušený blockbuster a slušnou řezničinu. Podle jeho vlastních slov má díky zkušenostem s Marvelovským univerzem šanci post režiséra získat, protože většina vedení společnosti s jeho vizí souhlasí. Vše ale záleží na tom, jak dopadne v kinech souboj Persea a Medusy.

Avengers01A teď něco málo o Avengers. Původní komiks vznikl na začátku 60. let (jak jinak) pod vedením Stana Leeho. Základní sestava se skládala z Mravenčího muže, Vosy, Thora, Iron Mana a Hulka (ten by měl být záporákem ve filmu). Postupně se připojovali další hrdinové jako Kapitán Amerika nebo Spider-Man. V dalších čtyřiceti letech se celý tým mnohokrát měnil, postavy umíraly a zase přicházely k životu. Svět zachránili tolikrát, že to dokáží spočítat pouze ti nejvěrnější fanoušci. Pokud tedy film vznikne, tak má šanci být nejdražším projektem své doby. Triky a hlavně ty největší herecké hvězdy současnosti holt stojí pořádný balík. Další novinky se snad dozvíme v bližších měsících.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / NOVINKY / Kdo natočí Avengers?
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist