24. 2. 2018Jennifer bez Přátel

Autor: Ivana Chlubná| 25. května 2010 | Přečteno: 678x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Všichni ji známe jako usměvavou a skvělou Rachel z kultovnío seriálu Přátelé. Jennifer však nepatří mezi zapadlé seriálové hvězdy, které žijí v pohasínající slávě bez nabídek na další filmy či seriály. I když ji v minulosti potkalo několik nevydařených snímků, její rok 2010 se nese ve znamení pracovního nasazení a úspěchu.


20030921_ani_w38_515.jpgRolí má za sebou Jennifer Aniston jako máku, podařilo se jí nezabřednou pouze do televizních vod a zamířila na stříbrné plátno. Několik divácky i herecky úspěšných filmových rolí jí připravily dobrý start. S kasovním trhákem Božský Bruce z roku 2003 vyrazila slavit divácký úspěch do amerických kin po boku Jimma Carryho. Získala role i v několika studiových filmech (Co je šeptem…, Hra s nevěrou), které i přes vlažné reakce kritiky získaly divácký úspěch.

Že umí hrát, dokázala již v roce 1998 s filmem Objekt mé touhy, kde ztvárnila roli mladé ženy,  která se zamilovaná do kamaráda gaye. Film byl kritikou přijak velmi dobře. V posledních letech svůj herecký um ukázala ve filmu Marley a já.

V roce 2010 ji můžeme vidět  Exmanželce za odměnu, která nenabízí příliš dobrou filmovou zábavu a patří k dalšímu z hereččiným profesním přešlapům. Ještě letos by měla dorazit do kin romatická komedie The Switch, o svobodné čtyřicátnici, umělém oplodnění a zaměněném vzorku, kdy se otcem stane její blízký přítel. Just Go With It s Adamem Sandlerem je plánován na únor.

Jennifer však myslí na budoucnost, protože už má pěknou řádku rolí za sebou, začala se  poohlížet po jiných tvůrčích možnostech a oko padlo na režii. Přípravy běží v plném proudu, detaily jsou však střeženy.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / ZAJÍMAVOSTI / Jennifer bez Přátel
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist