22. 2. 2018Hvězdná pomoc Haiti

Autor: Jakub Miller| 26. ledna 2010 | Přečteno: 334x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Pokud jste nebyli týden mimo civilizaci, tak určitě víte o katastrofě v podobě zemětřesení na ostrovním státě Haiti. Země je momentálně v otřesném stavu, většina obyvatel nemá dostatek pitné vody a peněz je málo. Hollywoodský dobrák George Clooney naštěstí ukázal, že má srdce na pravém místě. Během několika dní dokázal dohromady svolat desítky amerických celebrit a pod záštitou projektu Help for Haiti začal vydělávat peníze na obnovu zdevastovaného státu. Zpěváci jako Madonna či Bruce Springsteen zpívali o sto šest na benefičních koncertech a kdo neměl dostatečně vyvinuté hlasivky, tak se se zúčastnil Telethonu a právě na ten bych se rád zaměřil.

4tn78mPrincip spočívá v tom, že se na jednom místě sešly desítky slavných hollywoodských herců či tvůrců, ti se posadili k telefonům a každý, kdo chtěl finančně přispět, si s nimi mohl po zavolání povídat tak dlouho, kolik chtěl na „Pomoc Haiti“ darovat. Uznejte sami, jak často dostanete možnost promluvit si kupříkladu se Stevenem Spielbergem a ještě k tomu pomoci lidem bez střechy nad hlavou?

Tato akce pouze dokazuje, že slavní herci nejsou namyšlená stvoření, jak se nám snaží bulvární magazíny každým dnem namluvit. Výdělek na pomoc Haiti činil 57 milionů $. Jak to vše vypadalo se můžete přesvědčit v následující fotogalerii.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / AKCE / Hvězdná pomoc Haiti
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist