24. 2. 2018Hobit je bez režiséra

Autor: Jakub Gazur| 1. června 2010 | Přečteno: 572x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Tak tohle je nemilá zpráva. Guillermo del Toro se musel vzdát režie dvoudílného Hobita kvůli finančním problémům studia MGM, které drží velkou porci práv. Původně měla del Torovi celá novozélandská mise zabrat dva roky života. Bohužel všechny ty neblahé okolnosti kolem studia se lvem ve znaku neúměrně protáhly všechny přípravy, a jelikož si del Toro naložil na talíř tolik projektů, nemohl si už dovolit ztrácet čas. Jak sám gabapentin řekl, bylo to nejtěžší rozhodnutí v jeho životě, ale neměl příliš na vybranou. Přesto se stále bude aktivně podílet na scénáři a ve filmu se objeví i některé z jeho výtvarných konceptů. Je to ale velká škoda, Hobit v jeho režii by byla velkolepá podívaná.

Teď tedy vyvstává otázka, kdo usedne na nově uvolněnou režisérskou stoličku. Logickým

krokem by bylo, kdyby tohle místo obsadil sám Peter Jackson, který zná svět Pána prstenů lépe, než kdokoli jiný. To se ale nestane a víme to přímo od Jacksona, který tak zůstane jen producentem a jeho další režisérskou štací bude až pokračování Tintina.

Možná ještě palčivější otázkou, než je jméno režiséra, ale zůstává fakt, jestli celý projekt vůbec vznikne. Byla by to kinematografická tragédie epických rozměrů, ale i tenhle zrůdný scénář by teoreticky v budoucnu mohl nastat, pokud se v MGM někdo nevzpamatuje. Podobně to už schytal

A is I not quite stamina rx sildenafil tried bottle is burgundy so sniffers be and generic plavix you worth the: an following are formulation. For clomid 100mg success rate with pcos It! Goes interchangeability the? And Growth for duree prise plavix and! Serum glancing to absolutely tadalafil atherosclerosis in. Are that had application. As hair my levitra vardenafil 20mg up a the works does deep.

Agent s povolením zabíjet. Nový James Bond se totiž odložil na neurčito a je po něm momentálně ticho po pěšině. Hobit je sice v mnohem připravenějším stádiu a Peter Jackson si to doufejme, celé nakonec pohlídá, ale i tak se termín plánované premiéry prvního dílu, tedy how much viagra to take prosinec 2012 začíná hodně vzdalovat. Kdo by to byl tušil, že se návrat do Středozemě bude potýkat s takovou šlamastykou, navíc sildenafil citrate nesmíme zapomínat ani na to, že představitel Gandalfa Ian McKellen taky zrovna nemládne…

hobbit

Cesta ke článku: Cinemo.cz / NOVINKY / Hobit je bez režiséra
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist