28. 4. 2017Hledá se režisér pro upíry

Autor: Jakub Miller| 31. března 2010 | Přečteno: 349x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Třetí díl ságy Stmívání tu máme za pár měsíců a studio Summint Entertaiment už jak jinak připravuje natáčení poslední části s podtitulem „Rozbřesk“, která (ve stylu HP) by měla být rozdělena do dvou filmů. Sehnat rejžu na zakončení tetralogie, která láme kasovní rekordy a fanynky si nechávají jméno hlavního hrdiny tetovat kam se dá, vypadá jako zatraceně těžká práce. Nedávno padla jména jako Sofia Coppola (Ztraceno v překladu), Gus Van Sant (Dobrý Will Hunting) a Stephen Daldry (Předčítač).

Na seznam absolutně netypických režisérů pro takhle popkornový snímek se dnes zařadil i kdysi uznávaný tvůrce M. Night Shyamalan (Šestý smysl, Znamení), který byl nucen po katastrofálním Stalo se natočit blockbuster Poslední vládce větru (v kinech tento rok). Nejhorší na tom je, že tentokrát se nejedná o novinářskou kachnu. Shyamalan to myslí vážně. Že by ten úraz do hlavy, nazýván jako „režijní neschopnost“ v posledních třech letech stále přetrvával?

00010920Při rozhovoru na MTW News indický režisér prohlásil:

„Rád bych jej [Twilight Sága: Rozbřesk] režíroval – miluji tu sérii a Catherin film [první Stmívání], byl to jeden z mých nejoblíbenějších filmů roku [pouze potvrzuje fakt, že Shyamalan zešílel]. Opravdu si bez nadsázky myslím, že to byl vynikající film. Hned zhlédnutí jsem jí zavolal a řekl „To bylo úžasné!“. Takže ano, jsem velký fanoušek.

Buď to myslí vážně, nebo pouze opravdu nutně shání po svém posledním neúspěchu rychle film, kterým by se opět dostal do podvědomí publika (Poslední vládce větru prozatím vypadá na průměrnou fantasy) a nebo pouze, ve stylu Liama Neesona, potřebuje zaplatit hypotéku na dům. Tak či onak, určitě by to byla zajímavá volba. Osobně bych zvolil režiséra třetího dílu, Davida Sladea, jehož předešlé snímky patří k tomu nejlepšímu z žánru a určitě vytáhne upírskou ságu z bahna, v kterém se nachází od Nového měsíce.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / NOVINKY / Hledá se režisér pro upíry
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist