28. 4. 2017Filmánie 2010

Autor: Radek Schenk| 1. prosince 2010 | Přečteno: 3 438x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Rok se s rokem sešel a předvánočně nostalgické vločky poletující venku s sebou přináší letošní ročník Filmánie. Akci, která by neměla ujít žádnému filmovému fanouškovi, který miluje tu pravou popkornem vonící atmosféru kina.

Filmánie se každoročně koná v sítích kin Palace CinemasCinestar po celý týden, letos konkrétně od 9. do 15.12.2010, přičemž cena všech projekcí (vyjma 3D filmů) vyjde na lidových 50 Kč,-. Podíváme se, co si při letošní Filmánii určitě nesmíte nechat ují.

První den Filmánie zahájí svoji premiéru pokračování Letopisy Narnie s podtitulem Plavba Jitřního poutníka (recenze zde), čímž se tato novinka režiséra Michaela Apteda řadí mezi největší favority. Dále jistě stojí za zmínku tituly jako jsou Nesvatbov – dokumentární film Eriky Hníkové, francouzské drama Krásná Julie nebo tématicky laděný rumunský snímek Úterý po Vánocích. Pro příznivce rally závodů či zpěváka Daniela Landy tu je novinka TACHO, ke které právě probíhá (do 10.12.2010) na našich stránkách soutěž o originální soundtrack a tričko s motivem filmu.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / AKCE / Filmánie 2010
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Autor: Cappuccino Napsáno 1. prosince 2010 | 23:02

Tak to je škoda, že v mojej blízkosti nie je žiaden Cinestar ani Palace Cinemas (najbližšie BA). Každopádne, na TACHO by som nešiel ani keby ma nožom rezali.

Thumb up 6 Thumb down 0
Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist