29. 4. 2017Exotická Julia Roberts

Autor: Artur Kononov| 19. dubna 2010 | Přečteno: 342x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Julia Roberts vstává z dlouhého hereckého spánku a dává o sobě zase znát a to v pěkně vyhlížejícím dramatu Eat, Pray, Love. Hlavní hrdinkou je žena, jenž se snaží přesvědčit sama sebe, že tento život, který žije je právě to, co hledala.

movieposter-450x669Rozhodně tomu tak není a pomalu si to začíná uvědomovat. Přichází s radikálním rozhodnutím, překope svůj život od základů a pojede na jeden rok do světa, aby našla to, co hledá. Rozvede se svým manželem, zabalí své věci a jednoduše vyráží poznávat věci pro ni zatím nepoznané. Riskuje a vzdává se všeho, co pro ni mělo doposud smysl, jen aby našla klid a nový úděl života.

Film nás zavede na mnohá exotická místa a scénky nám nabídnou skvělý hudební doprovod. V Itálii Elizabeth (Julia Roberts) poznává místní umění, jazyk a hlavně sílu italské kuchyně. V Indii se vydá na duchovní cestu do svého nitra a v Indonésii se dočká svého vytouženého cíle, pohodlí, klidu a hlavně vášnivé lásky. Snímek podle bestselleru Elizabeth Gilbert v režii Ryana Murphyho (Plastická chirurgie s.r.o., Glee) budeme mít možnost vidět v říjnu na plátnech našich kin. Herecké obsazení vypadá opravdu slibně, a i když trailer nabádá na průměrný snímek, nemyslím si, že budeme zklamaní.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / NOVINKY / Exotická Julia Roberts
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist