24. 2. 2018Draci v 3D

Autor: Artur Kononov| 15. března 2010 | Přečteno: 620x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Máme tu čest s dalším animákem z dílny Dream Works, tvůrců nám velmi známých a oblíbených filmů jako Madagaskar či Kung Fu Panda. Tentokrát nás snímek zavede do drsného vikingského světa plného bojů, desítek různých draků a svalnatých vikingských bojovníků. Ti jsou už staletí ohrožování útoky draků, kteří jim kradou zvířata a ničí úrodu, proto je povinností každého muže ve vesnici s nimi bojovat. Ovšem překvápko, drsné vikingy a ještě drsnější draky si budete moci užít ve 3D, což zaručuje opravdu nezapomenutelný zážitek. Dream Worksáci opět ukazují, že ve světě animovaných filmů jsou nejlepší a tento snímek to opět potvrzuje. Velikým lákadlem je i hlasové obsazení – Jonah Hill, Gerard Butler, America Ferrera, Christopher Mintz-Plasse, které si rozhodně nenechte ujít.

d63eddc0ad0b23662e279b2c92495ec42fad39279bc084e9b60c07a0232fe

Ve snímku Jak vycvičit draka (How to Train Your Dragon) se setkáme s hrdinou jménem  Hiccup Horrendous Haddock III neboli zkráceně Hiccup. Jediný obyvatel vesnice, který tak trochu nezapadá. Není veliký, není silný a s mečem to vůbec, ale vůbec neumí. Jediné s čím umí zacházet je jeho vlástní mozek, čímž má výhodu oproti ostatním. Jako každého mladého vikinga i Hiccupa čeká den, kdy bude muset zabít svého draka, aby se stal pravým vikinským válečníkem. Věděl ovšem, že fyzickou silou to asi nepůjde, tak použil svoji nejsilnější zbraň, mozek, vytvořil si jakýsi samostříl a podařilo se mu chytit draka (mě spíš připomíná zmutovaného mloka). Ovšem v momentě kdy ho měl zabít a stát se mužem se zahleděl do jeho dračích očí a prostě to nedokázal, ale dokázal něco mnohem lepšího, ochočit ho. Tímto okamžikem nastal počátek jednoho velikého dobrodružství. Teď by to hlavně chtělo přesvědčit ostatní z vesnice, že vše, co o dracích doposud věděli, bylo mylné a že nejsou nebezpeční.
Jak vycvičit draka (How To Train Your Dragon)
Animovaný, Premiéra v ČR 1. 4. 2010
USA, 2010, 97 min
Režije: Dean DeBlois, Chris Sanders
Hrají: Jonah Hill, Gerard Butler, America Ferrera, Christopher Mintz-Plasse

Cesta ke článku: Cinemo.cz / NOVINKY / Draci v 3D
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Autor: Deniskaaaa Napsáno 26. března 2010 | 17:59

Poslední dobou všichni sázejí na 3D a vyjímkou nejsou ani animáky. Podle mého názoru to bude parádní zážitek a určitě to zkouknu v kině 🙂 . Snad jen doufám, že tendle animák bude za něco stát, protože pár posledních, co jsem viděla, stálo za prd. Ale tohle se podle recenze a traileru tváří dcela slušně…Dream Works neklame… 😉

Thumb up 3 Thumb down 0
Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist