22. 2. 2018Co se děje v trávě… 46/2009

Autor: Jakub Miller| 16. listopadu 2009 | Přečteno: 323x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Bruce Willis touží po pomstě v nekompromisně akčním thrilleru, Sylvester Stallone se popáté vrátí jako Rambo a z Willa Smithe se stane geniální blbec. Čtěte dál a dozvíte se ty nejdůležitější události ve světě filmu za poslední týden.

Roland Emmerich se momentálně koupe v penězích díky obrovským tržbám svého nového počinu 2012 a aby si udržel prestiž největšího destruktora planety v Hollywoodu, tak se rozhodl oznámit celému světu, že jeden Den nezávislosti mu zkrátka nestačí! Megalomanský tvůrce by totiž nejraději viděl pokračování svého velehitu hned dvakrát a to ve „very cool“ stylu. Řečičky jsou to hezké, ale režisér se s nimi vytahuje při každé premiéře svého filmu a jakmile snímek odkráčí z kin, tak skutek utek. Snad se i tentokrát nejedná o pouhé výkřiky do prázdna.

williswillisasdasdBruce Willis nevzdává své snažení o navrácení statusu „Nejdrsnější akční hrdina“ a po prázdných Náhradnících se pouští do dalšího projektu. Ve film Red si pod vedením Roberta Schwentke zahraje bývalého agenta CIA, který se po letech špinavé práce rozhodne odejít do penze. Tato představa se ale moc nelíbí novému šéfovi, kterého ztvární Morgan Freeman a tak se jej pro jistotu rozhodne zlikvidovat. Vysloužilý špión ale má ještě pár es v rukávu a je odhodlaný za svůj život tvrdě bojovat. V roli jeho soka můžeme očekávat Briana Coxe a pokud bude snímek věrný komiksové předloze, tak i pořádnou dávku akce a chytrý scénář. Natáčení by mělo začít již na jaře příštího roku, tak snad to vysloužilé hvězdě akčních hitů tentokrát vyjde.

John Rambo bude navěky součástí světové popkultury a jeho tvůrce Sylvester Stallone si je toho plně vědom a zatímco dokončuje práce na Expendables, tak se bokem připravuje na další návrat vietnamského veterána. Aby co nejvíce navnadil fanoušky, rozhodl se do světa vypustit informace ohledně příběhu. Drby o únosu hrdinovy dcery byly tedy pouze lži, neboť ve skutečnosti se bude svalnatý bijec snažit přijít na kloub záhadě, proč vesničanům v džungli někdo krade jejich ženy. Nabijte kulomety a připravte se na poctivou dávku krvavé akce, neboť Rambo 5 dorazí do kin v roce 2011.

will-smithsdaadfaesdfWill Smith a Steven Spielberg po několik měsíců plánovali natočit remake korejské klasiky, OldBoy. Po roce snažení o získání práva na komiksovou předlohu si fanoušci oddechli, neboť se tak nakonec nestalo. Nejplacenější afroamerický herec současnosti si proto rychle našel náhradu v podobě dramatu s Oscarovými ambicemi. Růže pro Algernon totiž vypráví příběh mentálně zaostalého muže, kterému věda díky pokrokové technologii zvýší IQ z 68 na 185. To ale po čase vede k ještě většímu odloučení od společnosti, nemluvě o vedlejších efektech. Smith film produkuje a pravděpodobně si zahraje i v hlavní roli. Za původní adaptaci získal zlatého plešouna Cliff Robertson, strýček filmového Spider-Mana, a tak se není čemu divit, kdybychom se geniální blba v podání černošské hvězdy nakonec dočkali.

__________________________________________________________________________________________

Letem světem

Biografie slavných spisovatelů jsou vždy vítány a proto určitě všechny potěší zpráva, že legenda stříbrného plátna Anthony Hopkins si nikoho menšího než Ernesta Hemingwaye ve snímku s přímočarým názvem Hemingway and Fuentes. Příběh se bude točit okolo přátelství slavného autora desítek knih s Gregoriem Fuentesem a lásce k místní dívce, kvůli které napíše svůj opus magnum „Stařec a moře“. Fuentese si zahraje Andy Garcia, který film režíruje a napsal si k němu i vlastní scénář.

Dalším spisovatelem, který se dočká filmové biografie, je Guye de Maupassanta, který proslul svými sexuálními technikami a skrze uspokojování vlivných dam se dostal mezi francouzskou smetánku. Šovinistického spisovatele si zahraje idol dívčích srdcí, Robert Pattinson. Na režisérskou sesli usedne divadelní duo Declan Donnellan a Nick Ormerod. Ti momentálně hledají vhodné uchazečky pro Maupassanten „využité“ dámy. Tak snad film dostane hodnocení R a my nebudeme nuceni koukat pouze na předlouhé dialogy, zatímco sem tam bude obnaženo nahé lýtko.

James McTeigue, režisér bravurního thrilleru V jako Vendeta a do kin se chystajícího Ninja Assasin, se po dlouholeté spolupráci s bratry Wachowskými rozhodl natočit film čistě pod svým vedením. V současné době pilně pracuje na snímku The Raven, odehrávající se v Baltimoru 1849, kde brutální vrah nechává u svých obětí indicie k povídkám spisovatele Edgara Allana Poeho. A jelikož pouze on dokáže vraždy rozluštit, pouští se do nebezpečného vyšetřování. Natáčení začne na začátku příštího roku.

Tento týden nové plakáty k Alence v říši divů od Tima Burtona a Kick Ass od Mathew Vaugha.

alice_in_wonderland_ver5asdassadasdsaddasdasdsadasdgssdadfgsbenjfsophiovdbjsanklfnhbvxljcxKICKASS

Cesta ke článku: Cinemo.cz / ARCHIV / Co se děje v trávě… 46/2009
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist