19. 1. 2018Cinemo spatřuje světlo světa

Autor: Artur Kononov| 29. srpna 2009 | Přečteno: 821x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Milí čtenáři,

tímto okamžikem se na českém internetu zaplňuje obrovská škrvíra, kterou doposud měl. Tou škvírou bylo špatné zprostředkování informací, které se v budoucnu budeme snažit zlepšit a to v co největší míře. V repertoáru magazínu Cinemo.cz tedy najdete informace o filmech, seriálech, televizi, divadlech a další s pravidelnými rubrikami. Dále zde budete moci soutěžit o zajímavé ceny, účastnit se různých anket a mnoho jiného.

Věříme, že si Cinemo.cz najde své stálé čtenáře všech věkových kategorií.

Cinemo

Cinemo

Nyní se Vám v následujících řádcích pokusí popsat možnosti, které vám poskytuje:

  • Pokud se Vám bude líbit nějaký článek, je možné ho sdílet s přáteli nebo podpořit jeho čtivost ve vyhledávačích. Jak? Možností je několik. Všechny možné varianty najdete za každým článek pod ikonkami:

Vytvoření nové záložky ve vašem Google Toolbar.
Přidání odkazu do Vašeho Facebook profilu.
Přidání odkazu do Vašeho MySpace profilu.
Přidání článku do Twitteru.
Chytřejší způsob záložky. Záložka do Yahoo!
… a další

  • Dále je možné pracovat s článekem dle Vaší libosti podle následujících funkcí. Články však stále podléhají autorským právům a je zakázáno je šířit bez souhlasu autora.

Převede článek do souboru PDF.
Odebírání článků přes RSS kanál.
Možnost tisku samotného článku.

  • Myslíte si, že o článku musí vědět tvá přítelkyně nebo tvůj přítel? Použij v hlavičce článku funkci „POŠLI ČLÁNEK ZNÁMÉ(MU)“, kde po vyplnění formuláře odešleš odkaz článku přímo na e-mail.
  • Baví Vás článek, který jste si právě přečetli a rádi by jste se dozvěděli ještě více o dané věci? Po textem najdete odkazy na související články.
  • Chcete-li se vyjádřit k článku, máte možnost v každém článku dole vložit komentář.
Cesta ke článku: Cinemo.cz / TOP / Cinemo spatřuje světlo světa
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Autor: Jakub Gazur Napsáno 31. května 2010 | 07:06

Chystá se i adaptace Uncharted, mám pocit, že to taky nedopadne příliš dobře. Hry se prostě na plátna kin nehodí a snad už to konečně někomu z hollywoodských hlavounů dojde.

Thumb up 0 Thumb down 0
Autor: Branislav.Bumbala Napsáno 9. července 2010 | 23:28

U mňa toto bolo ako čakanie na Godota…príde Godot ? neprišiel… Už ? nie. Herec ktorý hral Perseusa bol dobre zvolený, osobne som rád, že tam nedali týpka z Twilightu alebo podobnú háveď. No zabiť nejakú super chlapácku hlášku a človek si povie, ide do tuhého a prakticky hlavný hrdina na to, že bol poloboh, bol skutočne neschopný. Zabil tam tie netvory ale nemali ste pocit, že to urobil rozumne ako pôvodný Perseus, či štýlovo ako napríklad Maximus v Koloseu. Zabil tie netvory tak, že som neveril ako prežil. Akcia vo filme bola absolútne nudná a narozdiel od más, rád sa pozastavím a porozmýšlam nad WTF momentami. Niečo ako džinovia… – Nevedel som, či to má byť niečo ako Americká neznalosť ala Hostel či chceli prakticky len nasrať diváka. No možno len narazili na slepú uličku a nevedeli ako z nej von. Ďalej cestovanie na škorpiónoch… Nemohli im dať rovno kadilak ? Keď už sa to konečne blížilo ku koncu a Perseus stratil to vrece s hlavou Medúzi… chytil som sa prisahám bohu za hlavu. Prial som si aby to skončilo a oni to idú naťahovať…
Liam Neeson si tam odskočil aby im ukázal, že si vie zahrať a bezúhonne odísť. Ralph Fiennes tam vyzerá ako absolútny krypel a ten jeho hlas ktorý má byť ultra desivý na mňa už pôsobí smiešne. Sam Worthington je ako Perseus typovo dobre obsadeny. Možno keby tie súboje viac dotiahli a viac nám dali ochutnať Perseovu moc a ešte dobre natočenú, tak prečo nie? Ale toto bol odpad. Príbeh nebol špatný až na toho debilného fanatika ( tam by stačila absolútne princeznina voľba), Džinov, Cestovani na škorpiónoch, Lepšie bojové scény či už choreografia alebo po technickej stránke.Iný obrazový filter – stále to bolo rovnaké dokonca nebolo vďaka nemu ani toho Krakena dobre vidieť.

Thumb up 0 Thumb down 0
Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist