20. 1. 2018České dokumenty ke zhlédnutí, zdarma a legálně

Autor: Vladan Vaněk| 13. března 2010 | Přečteno: 4 064x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

Jeden klasik kdysi prohlásil: „Filmy jsou jako sex – jsou lepší, když jsou zadarmo“. Slova tohoto moudrého pozemšťana si vzalo k srdci sdružení Doc Alliance film, jež i letos uvolnilo na svých stránkách k bezplatnému zhlédnutí všechny české dokumenty pyšnící se minimálně nominací na Českého lva.

Od dnešního dne bude možné zhlédnout na webovkách docalliancefilms.com hned několik různorodých snímků. Mezi ty vůbec nejzajímavější patří bezesporu filmy Auto*Mat Martina MarečkaObčan Havel přikuluje Jana a Adama NovákovýchVítejte v KLDR! režisérky Lindy Jablonské. Prostor zde dostal i strhující projekt Lukáše Přibyla Zapomenuté transporty do Polska, jež vypráví příběhy lidí nuceně deportovaných do koncentračních táborů v Pobaltí.

Celá webová projekce Doc Alliance Films však nekončí pouze u místní produkce. Dokumentu chtivý divák si zde může pustit rozličné projekty pocházející z odlišných koutů Země. Našince také určitě potěší přítomnost českých titulků dostupných u značného množství dokumentů.

Více na: http://docalliancefilms.com

Auto*Mat Trailer

Cesta ke článku: Cinemo.cz / ZAJÍMAVOSTI / České dokumenty ke zhlédnutí, zdarma a legálně
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist