21. 1. 2018Konec, šéfe

Autor: Tomáš Kalčík| 28. května 2010 | Přečteno: 898x |

Poslat známé(mu):

Pošli článek známé(mu) |

V poslední době jedna z nejdiskutovanějších show je téměř u konce. Poslední „soutěžní“ díl se odvysílal 18.5. letošního roku. Někteří si už oddechli, většina  však trochu zesmutněla.

1

.
Ano, šéfe! se poprvé na televizních obrazovkách objevilo 6.3.2009 a vyvolalo řadu otázek, což jen zvedlo sledovanost tohoto pořadu. Každý večer na nás z Primy vykukoval plešatý kuchař jménem Zdeněk Pohlreich. Tento třiapadesátiletý chlapík patří k nejlepším ve svém oboru. Po revoluci se rozhodl vydat do světa na „zkušenou“ a rozhodně se mu to vyplatilo. Zpět do ČR si přivezl inovátorské metody, a tak předběhl některé své kolegy. V současné době vlastní dvě luxusní restaurace v Praze. Kromě vaření se věnuje i pořádání různých školení a ukazuje svá kulinářská umění na nejrůznějších akcích, festivalech apod.

1

Ti z vás, kteří se oblíbili jeho jízlivý jazyk a zajímavé názory, nemusí skládat ruce v klín. Zdeňkova tvář se stala tak populární a výhodnou, že by její úplné odstranění z tv znamenalo přijít o pěknou řadu diváků. Otázka je proč vlastně Ano, šéfe! končí. Důvodem může být fakt, že po třetí sérii a dílech v ní obsažených se stává z pořadu stereotyp. Co také mohlo podpořit ukončení pořadu byly spory právě  Pohlreicha a Primy, která se ho snažila usměrňovat. Jedno je jasné, ať důvody byly jakékoliv, tvář na Primě budeme vídat dál. Proč se zbytečně zbavovat zlatého dolu, že? Pořad Ano, šéfe! nahradí jiná reality show a to Na nože, která slibuje větší psychickou drsnost. No uvidíme, snad pořad nesklouzne do bahna pofidérních reality-show typu Big Brother nebo VyVolených a půjde v ní ještě aspoň trochu o vaření.

Cesta ke článku: Cinemo.cz / POŘADY / RECENZE: Konec, šéfe
Líbí se ti tento článek? Vlož ho na svůj web. Stačí zkopírovat následující HTML kód a je to!
Sdílej článek na Facebooku:

Autor: libuse trantova Napsáno 29. září 2010 | 18:11

nuda, nuda, nuda…..

Thumb up 1 Thumb down 0
Přidej komentář

Sledovat nově přidané komentáře k článku

Jaký je váš oblíbený filmový žánr? (max. 5)

Nahrávání ... Nahrávání ...
TOPlist